2003

2003 kovo 27 d. - Tarptautinės Teatro dienos proga buvo atidaryta "Teatriuko" Salė "33" Paupyje, Aukštaičių g. 7, Vilniuje. Patys aktoriai suremontavo ir įrengė 33 vietų jaukią salę kameriniams renginiams.

2003 - 2004 metų sezono metu "Teatriuko" Salėje "33" vyko vaikų kino studijos "Prieplauka" užsiėmimai. Studijos vadovė Loreta kiekvieną šeštadienį ruošdavo edukacinius-kūrybinius užsiėmimus su 3 -7 metų vaikais. Pavasarį buvo nufilmuotas video filmukas apie Užupyje gyvenančius Užiukus. Ačiū studijos lankytojų tėveliams už pasitikėjimą, o vaikams už kantrybę…Ateityje planuojame pratęsti studijos veiklą.

"Teatriuko" Salėje "33" yra įrengta profesionali garso - vaizdo studija, kuri ir vadinasi "Prieplauka" (gal dėl to, kad šalia Vilnelė, o gal ir ne...). Studijoje montuojame vaizdo filmus ir įrašinėjame dainas.

2003 balandžio mėn. šv. Velykų proga L.Paksienės fondo kvietimu "Teatriuko" trupė vaidino spektaklį "Piemenėlių išdaigos" Prezidentūroje.

2003 m. rudenį "Teatriuko" aktoriai lietuvių šv. Kazimiero bažnyčios kvietimu gastroliavo Londone. Koncertas "Karuselė už miesto" įvyko "Meno laive", šalia Tauer bridge (Tauer tilto), du spektakliai "Kad būtų linksma", bei du dainuojamosios poezijos vakarai suaugusiems buvo suorganizuoti pačioje bažnyčioje. Dėkojame Laurai Dzelzytei ir kun. Petrui Tverijonui už kvietimą ir pagalbą organizuojant gastroles.

2003 m. Lietuvos radijuje buvo įrašyta pasaka "Tinginys Honza". Pasakos režisierius Ž.Ramanauskas. Pasaką galite išgirsti Lietuvos radijo vaikų popiečių metu (šeštadieniais ir sekmadieniais 20 val.) per Lietuvos radijo 1-ąją programą.

2003 m. studijoje "Tamsta" įrašyta daina "Kiauras ruduo" (muz. aut. Ž. Ramanauskas, ž. aut. J. Erlickas).

2003 spalio mėn. penktojo trupės gimtadienio proga renovuojamame Kūdrų parke, Paupyje "Teatriukas" suorganizavo šventę "Kūdrų muzika". Skambėjo aktorių dainos, grupės "Atalyja" koncertas, vyko kūdrų atgaivinimo akcija ir "Teatriuko" vaikų kino studijos "Prieplauka" pristatymas.

2003 rugsėjo mėn. Sostinės dienos. "Užupio dienos" metu "Teatriuko" aktoriai suorganizavo akciją "Linkėjimai iš Paupio provincijos". Įsikūrę Paupyje, šalia Užupio, "Teatriuko" aktoriai kasmet dalyvauja Užupio Nepriklausomybės dienos renginiuose Balandžio 1-ąją dieną.

2003 gegužės 1 d. "Teatriukas" koncertavo Katedros aikštėje ragindamas dalyvauti referendume dėl stojimo į "Europos sąjungą".

Kiekvieni metai baigiasi šv. Kalėdomis... "Teatriuko" Kalėdų Senelis kasmet aplanko daug mažų ir didelių vaikų Lietuvos mokyklose, darželiuose, įmonėse ir net namuose
Vienas didesnių projektų - 2003 m. gruodžio mėn. kartu su A. Adamkienės labdaros labdaros ir paramos fondu, bei "Bite GSM" organizuotas Kalėdinis turas kaimo mokyklų vaikams 11-oje didžiųjų Lietuvos miestų.

 
Į viršų