2004

Nuo 2004 m. "Teatriukas" yra Pasaulinės teatrų vaikams ir jaunimui asociacijos ASSITEJ (ASITEŽAS) narys.

Iki 2004 m. gruodžio 12 d. įvairiose Lietuvos scenose "Teatriukas" su savo spektakliais ir koncertais pasirodė lygiai 1000 kartų !

2004 m. gruodžio 30 d. "Teatriuko" Salėje "33" įvyko spektaklio visai šeimai "Septintoji diena arba spektaklis aukščiau žemės" premjera.

2004 m. gruodžio 26 d. vyko koncertas visai šeimai "Angelai vaikams" Siemens arenoje, Vilniuje. Šventės režisierius ir vedėjas Angelas Gabrielius - "Teatriuko" aktorius Žilvinas Ramanauskas, vedėjas Angelas Mykolas - Arturas Varnas.

2004 liepą "Teatriuko" aktorė ir vadybininkė Dalia Mikoliūnaitė dalyvavo Kultūros vadybininkų Vasaros akademijoje Salzburge, kurį organizavo ICCM - International Center for Culture and Management. Akademijoje paruoštas projektas "Kūrybinių Industrijų plėtojimo Lietuvoje" tema. Planuojama šį projektą įgyvendinti "Teatriuko" Sodyboje Dienavagiuose.

2003 - 2004 metų sezono metu "Teatriuko" Salėje "33" vyko vaikų kino studijos "Prieplauka" užsiėmimai. Studijos vadovė Loreta kiekvieną šeštadienį ruošdavo edukacinius-kūrybinius užsiėmimus su 3 -7 metų vaikais. Pavasarį buvo nufilmuotas video filmukas apie Užupyje gyvenančius Užiukus. Ačiū studijos lankytojų tėveliams už pasitikėjimą, o vaikams už kantrybę…Ateityje planuojame pratęsti studijos veiklą.

"Teatriuko" Salėje "33" yra įrengta profesionali garso - vaizdo studija, kuri ir vadinasi "Prieplauka" (gal dėl to, kad šalia Vilnelė, o gal ir ne...). Studijoje montuojame vaizdo filmus ir įrašinėjame dainas.

2004 m. gegužės mėn. įvyko "Teatriuko" ir "Pikaverus" Sodybos atidarymas Dienavagių kaime, Molėtų raj., šalia Giedraičių miestelio.
Šventės-pikniko metu vyko "Teatriuko" koncertas, buvo kepamos dešrelės, buvo rodomi "Teatriuko" filmai, dailininko Dali 100-ųjų gimimo metinių paminėjimo akcentas - Dali akcija - naujo tualeto atidarymas. Pikniko dalyviai - artimiausi "Teatriuko" draugai ir moraliniai, bei finansiniai rėmėjai.

2004 m. rugpjūtį įrašyta nauja "Teatriuko" daina "Pasaulis šypsosi mums" (muzikos Ir žodžių autorius Ž.Ramanauskas).

2004 m. pavasarį visų trijų "Teatriuko" spektaklių garso takeliai buvo išleisti CD formatu. Įrašų galima įsigyti "Teatriuke" arba užsisakyti tel. 8 686 04303. Už pagalbą leidžiant CD dėkojame p. Vaidui.

2004 m. spalio mėn. "Teatriukas" vaidino Teatrų vaikams ir jaunimui asociacijos ASITEŽAS festivalyje. Spektaklis "Kad būtų linksma" buvo parodytas Vilniuje ir Alytuje.

2004 m. gegužės mėn. Lietuvių šv. Kazimiero bažnyčioje ir Notingham kultūros namuose buvo suvaidinti du spektakliai vaikams "Piemenėlių išdaigos" ir koncertas suaugusiems. Ačiū kun. Petrui, Aivarui ir kitiems už malonų laiką.

2004 m. kovo 27 d. įvyko pirmas tarptautinis Teatro dienos paminėjimas Vilniuje. "Teatriukas" ir Senamiesčio teatras kartu su Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra organizavo projektą "Kūrybinės jaunimo iniciatyvos ir neformalus ugdymas Lietuvoje". Projekto svečiai - kultūros darbuotojai iš 15 Europos šalių dalyvavo ir Teatro dienos akcijoje Rotušės ir Europos aikštėse.

2004 m. vasario mėn. "Teatriukas" suruošė ir pristatė naujojo interneto dienraščio bernardinai.lt pristatymo akciją ant Bastėjos kalno. Akciją vedė Draiveris, Serveris ir Eta iš "Teatriuko".

 
Į viršų