2006

2006 m. Gruodžio mėn. "Teatriuko" aktoriai įrašė, o leidykla "Nieko rimto" išleido naują kompaktinę plokštelę "Tobijo paistalai".

2006 m. Gruodžio mėn. kalėdinio spektaklio "Aukščiau žemės" premjera įvyko kalėdinio renginio metu "Forum palace".

2006 m. Rugpjūčio mėn. kartu su vaikų vasaros stovykla "Lietuvos Atgaja" buvo įgyvendinta Filmo kūrimo su vaikais programa Zelvos stovyklavietėje. Buvo sukurtas filmas "Pasaulis ir Lietuva". Premjera - 2007 Vasario mėn. Programos sudarytojas ir viršaitis - Žilvinas, vadovai - Dalia ir Arturas.

2006 m. Rugsėjo mėn. "Teatriuko" aktoriai koncertavo Utenos miesto šventėje, liepą - gatvės teatrų festivalyje "Šermukšnis" Jūros šventės metu Klaipėdoje, gegužės mėn. kurorto atidaryme Druskininkuose ir "Kauno dienų" metu Kaune.

2006 liepos mėn. įvyko tradicinis "Teatriuko" padėkos vakaras "gero poilsio" Sodyboje, Dienavagiuose į kurį atvyko apie 200 "teatriuko" draugų.

2006 m. Gegužės mėn. "Teatriukas" dalyvavo II Tarptautiniame ASITEŽO festivalyje Klaipėdoje su nauju spektakliu "Pelės maldos" pagal vienuolės Angelos Toigo knygelę.

2006 m. Kovo 19 d. teatralizuoto konceto visai šeimai "Vaikystės pusnys ir žiedai" premjera Lietuvos Nacionalinėje Filharmonijoje. Vaidino ir dainavo "Teatriuko" aktoriai, griežė Lietuvos kamerinis orkestras, dirigentas V. Lukočius. Muziką sukūrė Ž.Ramanauskas ir I.Stakvilė pagal lietuvių poetų eiles.

2006 m. Kovo mėn. "Teatriukas" dalyvavo "Vivattur" parodoje kartu su partneriais - kelionių agentūra "Pikaverus" (www.geraspoilsis.lt), kur pristatė autorinį komandos formavimo žaidimą suaugusiems "Gintaro kambario paslaptis".

2006 m. startavo antras "Teatriuko" sukurtas komandos formavimo žaidimas "folk team build show Cepelinas".

2006 m. Kovo 27 d. jau aštuntą kartą tradiciškai buvo suorganizuota Tarptautinės Teatro dienos akcija - buvo pasodintas pušynėlis Paupio skverelyje ir paskelbtas "Aktorių pušinėjimo vietų išsaugojimo" manifestas.

2006 m. Vasario mėn. "Teatriuko" aktoriai dalyvavo lietuvių vaikų literatūros aukso fondui priklausančio autoriaus Martyno Vainilaičio poezijos rinktinės "Vario varteliai" in knygelės "Juokų maišelis" pristatyme "Knygų mugėje" (Litexpo parodų rūmuose). Kartu su leidykla "Kronta".

2006 m. "Teatriuko" aktoriai kartu su kolegomis Rolandu Kazlu, Giedriumi Arbačiausku ir "Elfų teatro" aktoriais įrašė muzikinę pasaką vaikams "Batuotas Katinas", pagal Š.Pero ir Brolių Grimų pasakas. Muziką sukūrė Indrė Stakvilė, režisierius Žilvinas Ramanauskas. Premjera įvyko 2006 vasario 18 d. per Lietuvos radiją. Princesės ir grafo dainelę galite pasiklausyti skyrelyje "Muzika".

2006 m. Sausio mėn. "Teatriuko" studijoje "Prieplauka" buvo sukurtas filmas "Mano buteliukai". Filmas buvo pristatytas "Pravda" 1 minutės filmų festivaliui.

 
Į viršų