2007

Gruodžio mėn. 1 d. "Teatriukas" teatralizuotu koncertu "Karuselė už miesto" įžiebė Palangos miesto eglutę.

Lapkričio 14 d. kaip ir visi knygas mėgstantys vaikai, "Teatriuko" aktoriai suktiko švęsdami rašytojos A.Lindgren 100 metų gimtadienį! Šventėme, dūkome, dainavome, skaitėme, piešėme kartu su moksleiviais Vilniaus Mokytojų namuose.

Spalio - Lapkričio mėn. išleistos nuo pavasario ruoštos ir įrašinėtos kompaktinės plokštelės -
suauguaiems 10 metų rinktinė SKRAIDYMAI pagal J.Erlicko poeziją ir rinktinė vaikams "Ko gero, šauniausios Teatriuko dainos vaikams" - 18 populiariausių dainų iš "Teatriuko" spektaklių ir koncertų. Leidėjas - "Nieko rimto", įsigyti galima knygynuose arba internetu: http://www.niekorimto.lt/lt/produktai/cd/

Spalio 16 d. "Teatriuko" premjera - "Kalvio pasaka" buvo pristatyta Teatrų vaikams ir jaunimui asociacijos ASITEŽAS festivalyje Alytuje.

Rugsėjo - Spalio mėn. su projektu "Dideli mažo kaimo vaikai" aktoriai lankėsi gimtosiose mokykose Biržų, Rokiškio, Širvintų rajonuose. Vaidinome spektaklius, bendravome su dabartiniais moksleiviais. Projekto rėmėja - Lietuvos kultūros ministerija.

Rugsėjo mėn. PREMJERA - skaitymas - vaidinimas "Kalvio pasaka" pagal M.Vainilaičio mitologinę pasaką buvo atliktas Vaitakarčmio km. (Varėnos raj.) Vainilaičių sodyboje, vėliau - Varėnos rajono bibliotekose.

Liepos mėn. "Teatriuko" aktoriai Dalia, Žilvinas ir Arturas kūrė spektaklį su įvairaus amžiaus vaikais Pakutuvėnuose, šeimų vasaros stovykloje.

Birželio mėn. muzikiniame klube "Niujorkas" įvyko PREMJERA - aktorių trupės "Teatriukas" ir šokių grupės "RETRO" iš Los Andželo koncertas "Nuo robaksų iki kabareto".

Birželio mėn. "Teatriuko" koncertas "Saugokim savo dienas" skambėjo M.K.Čiurlionio kultūros ir paramos fondo projekto metu Veliuonos dvare.

Kelionė prasidėjo vakarinėje pakrantėje (San Diego, Los Andželas, Las Vegas)

Čikagoje

Rytinė pakrantė (kelionės metu prie Niagaros, Niudžersis, Niujorkas, Filadelfija, Vašingtonas)

2007 m. Kovo mėn. įvyko "Teatriuko" gastrolės į JAV - buvo suvaidinta 20 spektaklių ir koncertų (partneris Garrett Koledžas, Maryland valstijoje).
Spektakliai vyko Los Andželes, Čikagos, Niudžersio, Niujorko, Filadelfijos, Vašingtono lietuvių bendruomenėse ir Maryland valstijos amerikiečių mokyklose, bei Garrett Koledže.

Lietuvos kultūros ministerijai parėmus, 2007 m. gegužės mėn. buvo įrašytas koncertas "Vaikystės pusnys ir žiedai" ir išleista natų knygelė su CD (Leidykla "KRONTA").

Neeilinis kūrinys - pirmą kartą Lietuvoje nekupiūruotos Š.Pero pasakos buvo išleistos (leidykla "NIeko rimto") ir pristatytos Litexpo "Vilniaus knygų mugėje". "Teatriuko" aktoriai įrašė CD ir vaidino ištraukas iš pasakos "šiek tiek vyresniems" - "Asilo oda".

2007 m. vasario mėn. buvo sukurtas filmas "Lietuva ir Pasaulis", pagal vaikų vasaros stovykloje "Lietuvos Atgaja" Zelvoje nufilmuotą medžiagą. Premjera įvyko "Elfų teatre", dalyvavo dauguma stovyklos vaikų su draugais.

 
Į viršų