Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


2008

Sausio mėn. išleista koncerto "VAIKYSTĖS PUSNYS IR ŽIEDAI" su Lietuvos kameriniu orkestru (dirigentas V.Lukočius) kompaktinė plokštelė. Plokštelėje 14 naujų ar naujai padainuotų "Teatriuko" dainų. Leidėjas - leidykla "KRONTA". Įrašą parėmė Lietuvos kultūros ministerija.

Vasario mėn. su spektakliu “Pasakos telefonu” dalyvavome II-jame ŠALIES TEATRŲ FESTIVALYJE VAIKAMS IR JAUNIMUI “Ledine Zylutė 2009” Klaipėda, Žvejų rūmai.

Kovo mėn. “Teatriuko” vadybininkės Dalios Mikoliūnaitės stažuotė Islandijoje, paruoštas straipsnis “Islandijos teatrų, kuriančių vaikams, apžvalga”. Publikuota žurnale “Lietuvos scena”, “Literatūra ir menas”, www.menufaktura.lt birželio mėn.

Balandžio mėn. 1 d. “Teatriuko” aktoriai kartu su Užupio gyventojais šventė Užupio neprigulnybės dieną ir vaidino vaikams “Pasakos telefonu”

Balandžio mėn. Prasidėjo projektas, skirtas Skaitymo metams, remiamas Lietuvos Kultūros ministerijos – “Keliaujanti Kalvio pasaka”. “Teatriukas” su “Kalvio pasaka” jau aplankė Varėnos, Pasvalio, Anykščių, Šakių, Marijampolės, Visagino, Telšių, Žemaičių Naumiesčio, Salantų, Mosėdžio, Alytaus, Panevėžio viešąsias bibliotekas ar mokyklas, Pakutuvėnų šeimų stovyklą. Dar numatyti pasirodymai Vilniuje (“Menas netikėtose erdvėse”), Zarasuose.

Gegužės 1 d. – “Teatriuko” gastrolės Niujorko muzikos klube su spektakliu “Pasakos telefonu”.

Skaitymo skatinimo projektas “KETURIOS EGLĖS ISTORIJOS” dalyvauja Tarptautiniame teatrų vaikams ir jaunimui festivalyje “JĖGA/COOL!”, pasirodymai Vilniaus rajono moksleiviams ir S.Neries memorialiniame muziejuje.

Gegužės mėn. 30 d. “Lietuvių lopšinės” programa Šilutės miesto dienos šventėje.

Gegužės 31 d. vyko M.Vainilaičio “Pasakų parko” atidarymas Vaitakarčmio kaime, Varėnos raj. Skaitėme “Kalvio pasakos ištraukas, buvo surengtas vaikų piešinių ir raiškiojo skaitymo konkursą.

Įrašytas trečias lopšinių rinkinys – “PASAULIO TAUTŲ LOPŠINĖS LIETUVIŠKAI”. Leidykla “Nieko rimto”.

Birželio 21 d. “Teatriuko” programa “Lopšinės prie laužo ir Sigutės Ach žibintukų instaliacija“ Šviečiančios pasakos” “Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009” programoje “Tebūnie naktis!”. ‘Kūdrų parke skambėjo tikros gyvai atliekamos lietuvių lopšinės. Šildėmės prie laužo, o žiogai ir šikšnosparniai padėjo sukurti jaukią ir ypatingą atmosferą.

Liepos 5 d. “Teatriukas” su dainuojamosios poezijos programa dalyvavo bardų festivalyje “Akacijų alėja” Kulautuvoje (org. V.Stakėnas)

Liepos 6-13 d. “Teatriuko” aktoriai kūrė spektaklį su vaikais ir jaunimu Pakutuvėnų šeimų stovykloje. Nojaus arka ilgam įstrigo atmintin mums, tikimės, kad ir renginio dalyviams, ir žiūrovams.

Liepos 17 d. “Teatriukas” su dainuojamosios poezijos programa dalyvavo festivalyje “Senamiesčio žiogas” Kaune, Maironio muziejaus kiemelyje. Džiugiai nustebino jaunų organizatorių energija, atsakingumas, puiki vieta ir šaunūs žiūrovai.

Liepos 23 – 31 d.d. “Teatriuko” meno vadovas Žilvinas Ramanauskas dalyvavo Žemės meno festivalyje Italijoje, Abruzzo nacionaliniame parke, kur su kolega Donatu Ramonu sukūrė kūrinį “Amžinasis šaltinis”.

Rugpjūčio 15 – 16 d. “Teatriuko” dainuojamosios poezijos koncertas ir “Kalvio pasaka” visai šeimai festivalyje “Vasara Šventojoje” Šventosios miestelyje.

Rugpjūčio mėn. Pasirodė nauja kompaktinė plokštelė “Lietuvių lopšinės”. Tai – gyvai ir autentiškai atliktos 16 tradicinių lopšinių, pritariant kanklėms, dambreliui, gitarai, molinukams, akmenukams. Tikimės, kad leidinys bus reikšmingas įdomus pristatant lietuvių kultūrą užsienio svečiams.

Rugsėjo mėn. aktorė Dalia Mikoliūnaitė lankėsi Gruzijoje, Tbilisio kultūros įstaigose.

Rugsėjo 20 ir 21 d.d. “Teatriukas“, švenčiantis 10-metį surengė su “Kalvio pasakos” pasirodymus Kūdrų parke, Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009 programos “Menas netikėtose erdvėse” metu.

Spalio mėn. išleistos ‘KLASIKINĖS LOPŠINĖS” (lopšines atlieka “Teatriuko” aktoriai, leidėjas – “Nieko rimto”).

Lapkričio mėn. “Teatriukas” dalyvavo teatrų vaikams ir jaunimui asociacijos ASITEŽAS festivalyje “Teatras keliauja pas vaikus” – buvo suvaidinti spektakliai Naujojoje Vilnioje ir Šumske.

Gruodžio 5 d. koncertas “Vaikystės pusnys ir žiedai” su orkestru Skaitymo Skatinimo baigiamajame renginyje Mokytojų namuose.

Gruodžio 27 d. koncertas “Spalvoti Kalėdų Karoliukai” šv.Kotrynos bažnyčioje, festivalyje “Kristupo Kalėdos”.
 

 
Į viršų