Logo

Naujienos

2017-07-07 STOVYKLA LIZDAS DRĄSIŲ KAIME LIEPOS MĖN.
Ketvirtą kartą organizuojame dienos stovyklą kaimo vaikams Drąsių kaime. Stovykla veiks liepos 10-14 d.d., šių metų tema - LIZDAS (kursime skulptūrą, gilinsimės į scenografijos paslaptis, žaisime, dūksime ir turistausime!).  

Vaikai ir menininkai kuria LIZDĄ  Drąsių kaime
Ketvirtą kartą teatro „Teatriukas“ organizuojamai dienos stovyklai kaimo vaikams jau pasiruošta – menininkai, skulptoriai, studentai ir savanoriai kartu su vaikais kurs LIZDĄ – ypatingą statinį, kuriame gera, jauku, smagu būti. Išankstiniai brėžiniai labai preliminarūs – galutinį žodį tars vaikai. Šių metų programoje suplanuotos  skulptūros, lipdymo, žemės meno, sportinės veiklos. Per penkias dienas stovykloje apsilankys legendinis lėlininkas ir scenografas, bei režisierius Vitalijus Mazūras, bei aktorė Nijolė Bižanaitė – jie praves užsiėmimą su lėlėmis. Poetė Ramutė Skučaitė kartu su scenografė Jūrate Račinskaite su vaikiais sukurs Poezijos teatro laboratoriją. Aktorius Rytis Saladžius praves teatrinių žaidimų užsiėmimą, o jaunimo grupės „Juokdarys“ režisierė Aušra Grendaitė kurs Gamtos teatrą.  Savanoriaus  VDA studentai (Gaudutė Žilytė ir kt.).  Maisto teatro dieną vaikai su viena žymiausių maisto blog rašytojų June Molloy Vladička ir Artūru Vladička, kurie atkeliaus iš Tauragės rajono, gamins ir keps kaimo pečiuje savo sukurtas  picas.
Tradiciškai paskutinė stovyklos diena – atvirų durų diena, į kurią pakviesti  mūsų nuolatiniai draugai Airijos ambasadorius Lietuvoje David Noonan, jo sutuoktinė aktorė Cliodhna Noonan (Acting up, Airija), Dubingių seniūnijos atstovai  ir kiti draugai.
Stovyklą iš dalies parėmė Lietuvos kultūros ministerija ir Lietuvos kultūros taryba, bei Molėtų rajono savivaldybė.  Šiemet stovyklaus 20 pradinio mokyklinio amžiaus vaikų iš Giedraičių, Dubingių, Visalaukės, Drąsių, Pivoriūnų ir kitų aplinkinių kaimų.
Tęsdami tradicinę stovyklą „Teatriuko“ aktoriai tiki, kad kasmet susitinkant su įvairiausiais žmonėmis, kartu kuriant, kūrybiškas požiūris vaikams taps neatsiejama asmenybės dalimi.

Teatro „Teatriukas“ informacija

Atgal

 Į viršų
 

© Viešoji įstaiga "Teatriukas" 2011
Sekite mus

Top100.lt