Autorinis "Teatriuko" komandos formavimo žaidimas "Gintaro kambario paslaptis"

Lietuva nuo seno garsi gintaru, kuris vadinamas "Lietuvos auksu". Jau prieš 13 tūkstančių metų Lietuvoje žmonės naudojo gintarą įvairiems dirbiniams ir ypač papuošalams. Pats žymiausias meno kūrinys iš gintaro, vadinamas Aštuntuoju Pasaulio Stebuklu, yra Gintaro kambarys. Jis 1701-1709 metais buvo sukurtas tuometinėje Prūsijoje ir Rusijos carui Petrui Pirmajam padovanotas kaip diplomatinė dovana nuo Prūsijos Karaliaus. Tai buvo tikras (realus) kambarys, kurio visos sienos bei lubos buvo dekoruotos meniškai apdirbtu gintaru.

Deja, Gintaro kambarys dingo Antrojo Pasaulinio karo metu. Daug kas visame pasaulyje jo ieškojo, tačiau iki mūsų dienų niekas nežino, kur Gintaro kambarys yra dabar...

Komandos formavimo žaidimo “Gintaro kambario paslaptis” tikslai:

· a) Tobulinti prisitaikymą nuolat kintančioje darbinėje aplinkoje;
· b) Nagrinėti sprendimų darymo procesus;
· c) Stiprinti kompanijos vieningumą;
· d) Skatinti kūrybiškumą ir padėti geriau suvokti komandinio darbo svarbą.

Žaidimo procesas: sprendžiant logines, istorines, sportines užduotis surasti ir surinkti 27 vietovėje paslėptas dėžes (kiekvienoje iš jų yra paslėpta “Gintaro kambario” dalis) ir pristatyti į nurodytą vietą.Laimi ta komanda, kuri suranda ir pristato kuo daugiau dėžių. Žaidimo trukmė 4-5 val., galimas žaidimo dalyvių skaičius nuo 50 iki 150 žmonių. Žaidimas, kurio pabaigoje pateikiamos profesionalių komandos formavimo specialistų išvados, gerai derėtu stiprinant darbuotojų komandinį jausmą įmonių vidiniuose renginiuose, specialistų rengimo seminaruose, bei kaip paskatinamųjų (incentive) kelionių programos dalis.

Dėl išsamesnės informacijos apie žaidimą prašome kreiptis el.paštu: info@teatriukas.lt arba mob.tel.: +370 686 04303

p.s. žaidimas "Gintaro kambario paslaptis" jau sėkmingai įgyvendintas 2005 m. gegužės 10 d. viešbučio "Le Meridien Villon" apylinkėse, užsakius komapanijai "NOVARTIS" (150 žmonių).

 
Į viršų