Reklaminiai renginiai

2007 m. vasario 23 ir 24 d. Vilniaus knygų mugės metu pristatytos dvi naujos knygos - L.Degėsio "Žolynas.Žvėrynas" ("Kronta") ir Š.Pero pasakų knyga ne vien vaikams "Motulės žąsies pasakos" ("Nieko rimto").

2006 m. kovo mėn. "Teatriukas" dalyvavo "Vivattur" parodoje kartu su partneriais - kelionių agentūra "Pikaverus" (www.geraspoilsis.lt), kur pristatė savo komandos formavimo žaidimą įmonėms "Gintaro kambario paslaptis".

2006 m. vasario mėn. lietuvių vaikų literatūros aukso fondui priklausančio autoriaus Martyno Vainilaičio poezijos rinktinės "Vario varteliai" in knygelės "Juokų maišelis" pristatymas "Knygų mugėje" (Litexpo parodų rūmuose). Kartu su leidykla "Kronta".

Nuo įsikūrimo pradžios "Teatriuko" aktoriai kūrybingai įsilieja į įvairių reklamos agentūrų, įmonių organizuojamas reklamines akcijas, piknikus, kalėdines šventes, gatvės renginius ir pan.

2004 m. vasario mėn. "Teatriukas" suruošė ir pristatė naujojo interneto dienraščio bernardinai.lt pristatymo akciją ant Bastėjos kalno. Akciją vedė Draiveris, Serveris ir Eta iš "Teatriuko".

"Teatriukas" mielai bendradarbiauja su leidykomis. Esame suruošę keletą renginių - akcijų Litexpo parodų rūmuose Knygų mugės metu ("Šarlotės voratinklis" su "Mažuoju Vyturiu", žurnalėlio vaikams "Laimiukas" pristatymas ir kt.).

 
Į viršų